Aktiviteler

Aşağıya Kaydır

YOGA PLATFORMU

Ağaçlarla çevrili ve muhteşem bir manzaraya bakan yoga platformumuz, burada saatler geçirmek istemenizi sağlayacak! İster egzersiz, ister meditasyon yapıyor olun, yoga platformumuz sizi büyüleyecek.

DOLUNAY PARTİLERİ

Güneş battığında La Boheme Kabak daha da büyüleyici hale gelir. Dolunayın hayal edemeyeceğiniz kadar güzel ve yıldızlar daha önce görmediğiniz kadar belirgin olduğu gecelerde bu güzelliği taçlandırmak için Dolunay Partilerimiz sizleri bekliyor.

TEKNE TURU

Fethiye’de gezilecek yerler denildiğinde 12 adalar tekne turu yapmamak olmaz! Fethiye’nin eşsiz deniz manzaralarını görmek için en güzel ve en mantıklı aktivitelerden biri 12 adalar tekne turudur. Bu adalar turu, Fethiye Yat Limanı’ndan başlıyor. Ardından; Turunç Pınarı Koyu, Kuleli Koyu, Tavşan Adası, Kızılada, Samanlık Koyu, Şövalye Adası, Yassıca Adalar, Göcek Adası, Tersane Adası, Bedri Rahmi Koyu geziliyor. Fethiye’nin en güzel koylarını ve adalarını bu turda görmek mümkün. Turdaki güzergah, hava şartlarına göre değişebiliyor. Tur, yaklaşık 8 saat sürüyor. Bu süre içinde 12 adalar tekne turu ile keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirilebilir.

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

6500 ft (1960m) yüksekliğindeki nefes kesen panorama ve istikrarlı hava koşulları ile, Türkiye’nin Babadağ Ölüdeniz Dağı’ndan yamaç paraşütü için fırlatma alanını Türkiye ve Avrupa’nın en iyisi yapıyor. Babadağ yamaç paraşütü Ölüdeniz uçuşu sırasında heyecan verici 360 derece dönüşler, kanat geçişleri ve hatta inişi uzatabilecek termal akışlar yaşayacaksınız. Fethiye’de yapılan Ölüdeniz yamaç paraşütü sanılanın aksine sadece 2 kilometrelik bir yükseklikten atlamak değil, göğe çıkmak için birkaç adım koşmak anlamına geliyor. Ölüdeniz plajına inmek, Babadağ’dan kalkış yapmak kadar kolaydır – hızlı bir düşüş değil, sadece yumuşak bir iniş.

LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ

Antik Likya Yolu, Fethiye’den Muğla’ya kadar uzanıyor. 535 kilometrelik yol üzerinde Türkiye’nin en güzel manzaralarını görmek mümkün. Popüler bir yürüyüş rotası olan Likya Yolu, “dünyanın en uzun 10 yürüyüş rotası” listesinde yer alıyor.

La Boheme Kabak ile
Unutulmaz Bir Tatil Planlayın!

Daha fazla bilgi paylaşırsanız, tatilinizi ve konaklamanızı daha iyi hale getirebiliriz.

şimdi rezervasyon yapın!

+90 533 413 25 25